KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Cilt Bakımı

  Cilt bakımı güzel ve kusursuz görünmek için kadınların ulaşmaya çalıştığı hedefleri arasındadır. Vücudumuzda cilt bakımları içinde yüzümüz en öne çıkan bölgedir. Yüzümüz her daim ön plandadır. Bu yüzden bakımlı bir yüz her zamankinden daha gereklidir. Yüz bakım yaparken en çok dikkat etmeniz gereken yüzünüze temas eden yüz bakım ürünleri. Cilt bakım ürünlerinin yardımıyla kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

  Yüz Temizleyici

  Yüz temizleyici cildinizi derinlemesine temizleyerek daha sonra uygulayacağınız yüz bakım ürünlerinin cildinize etki etmesinin yolunu açar. Yüz temizleyicileri yumuşak, suda çözünen bir yüz temizleyicisi edinmeli ve yüz bakım rutini için ilk adım olarak bu ürünü kullanmalısınız.

  Peeling Ürünleri

  Peeling ürünleri ölü derilerden kurtularak cilde gözle görülür bir şekilde yenilenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Peeling ürünlerinin düzenli kullanımı ölü derilerden kurtulmanıza, kapalı gözeneklerinizin açılmasına ve hatta zamanla yüzünüzdeki ton farklarının yok olmasına katkıda bulunur.

  Tonik

  Tonik yüz bakımınızı yaptıktan sonra cildiniz için nemlendirici, yenileyici ve canlandırıcı toniklerin kullanımına sıra gelir. Yüz bakım ürünlerinden biri olan tonik cildinizi yumuşatır ve rahatlatırken cildinizde kalan makyaj kalıntıları temizliğinin son aşamasıdır. Yüz temizleyici kullanımı sonrasında cildinize yenileyici bir etkide bulunur.

  Sivilve Karşıtı Ürünler

  Sivilce karşıtı ürünler peeling uygulamasından sonra sivilce problemi olan bir yüze sahipseniz, uygulamanız gereken yüz bakım ürünleri sivilce karşıtı ürünlerdir. İçinde benzoil peroksit bulunan ürünleri tercih etmeniz sivilce oluşumu ile savaşınızda size yardımcı olacaktır. Yüz bakım ürünleri akne oluşumuna neden olan bakterileri öldürür, daha temiz ve kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

  Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Kremler

  Yaşlanma karşıtı nemlendirici kremler tüm cilt tipleri için gerekli yüz bakım ürünleridir. yaşlanma karşıtı nemlendirici kremler, yüzünüzün görüntüsünü daha yumuşak ve dolgun bir hale getirecektir. Kırışıklara karşı cildinizi koruyan nemlendirici ürünler kırışıklıklara karşı savaşır. Göz çevreniz için ise lokal ihtiyaçlara yönelik nemlendirici kremler kullanabilirsiniz.

  Güneş Koruyucu

  Güneş koruyucu evden çıkmadan güneşli günlerde yüzünüze son dokunuş olarak uygulamanız gerekmektedir. Güneşin zararlı etkilerinden ve güneşten kaynaklanan cilt problemlerini önlemede yardımcı olan güneş koruyucusu, geniş spektrumlu koruma sağlayan bir kremdir.

  Leke Karşıtı Ürünler

  Leke karşıtı ürünler akne lekeleri, güneş lekeleri ya da yaşa bağlı olarak gelişen lekeler varsa ise giderilmesine yardımcı olur. Leke giderici serum günde en az 1 defa olmak üzere kullanacağınız cilt aydınlatıcı krem yüzünüzdeki kahverengi lekelerin kaybolmasına katkıda bulunacaktır. En iyi leke kremi düzenli kullanımda en az 1-2 aylık süre içinde problemli alanların yok olmaya başladığını görmeniz mümkün.

  Serumlar

  Serum çeşitleri sabah akşam olmak üzere günde iki defa uygulanması gerekir. Cilt serumu antioksidan ve yaşlanma karşıtı içerikleri sayesinde yüzünüzü çevrenin zararlı etkilerinden korur. Yüz serumu kullananlar bu durumdan oldukça memnun. Yüzünüzü daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.