KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Doğal El ve Vücut Kremi

  Yoğun bir dokuya sahip cildinizi derinlemesine beslemeye, nemlendirmeye ve cilt neminin tüm dış etkilerden korunmasına yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve nem dengesinin korur. Vücut kremi cildinizi yeniden inşa etmeye, canlandırmaya, nemlendirmeye ve sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cildin sağlıklı görünümünü geri kazanmasına yardımcı olur. Yaşlanma aktivitelerini yavaşlatır.

  Doğal vücut kremi cildi dış etkilere karşı korur ve nemli kalmasını sağlar. Cilt lekelerinde faydalıdır. Vücut losyonu cildi besler, daha genç, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde yardımcı olur. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, cilt dökülmelerinde ve kızarıklarında etkilidir.

  Tatlı Badem Yağı cildi besler, güçlendirir ve nemlendirir. Hindistan Cevizi Yağı cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi yeniden inşa etmeye yardımcı olur. Cildi besler ve bakım yapar. Cilt lekelerinde faydalıdır.

  Pro Vitamin B5 cilde bakım yapar ve besler, cildin su kaybını önleyerek nemli kalmasını sağlar. Cildin kendini onarma aktivitelerine fayda sağlayarak, cilt hasarlarında tedavi sürecinin hızlanmasını sağlar.

  Vücut Kremi ve Vücut Losyonu Kullanımı

  Sabah ve akşam el ve vücudunuza uygulayınız. Cildinizin nem ihtiyacına göre tekrarlayınız. Yüz ve boyun bölgesi için özel geliştirilmiş doğal kremleri kullanmanızı öneririz.