İPTAL İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 iş günü içinde ürünü geri iade edebilir.
Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise magazatrend.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır.
Eğer iade sebebi “beğenmeme” ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır.
Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.

İadesi ve değişimi olmayan ürünler; yanlış yıkama sonucu deforme olan ürünler, alt çamaşır içeren babydoll ve gecelikler, külotlar, külot içeren sütyen takımları, külotlu korseler, jartiyerler, fantazi iç giyim ürünleri ve aksesuarları, koruma bandı çıkarılmış mayo ve bikinilerin iadesi-değişimi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren on dört (14) günlük süre içinde Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak iade ya da değişim için gönderebilirsiniz.