KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Kişisel Bakım Ürünleri

  Kişisel bakım ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini günün 24 saati sağlayabilirsiniz. Sürekli yanınızda bulundurabileceğiniz gece gündüz kullanılan kremler ile sağlıklı ve pürüzsüz cilde sahip olmak çok kolay. Kişisel bakım ürünleri cilt tipinize göre günlük bakım ihtiyaçlarını karşılayacak ve nem dengesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Günlük bakım kremi cildinizi beslemeye nemlendirmeye ve cilt nemini tüm dış etkenlere korumaya yardımcı olur. Kişisel bakım kadın ve erkekler için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Kendinizi tanımaya başladığınızdan itibaren kullanmak istediğiniz hijyen veya güzellik ürünlerini, kişisel bakım ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Kişisel bakım güzellik ve kişisel hijyen için kullanılan ürünlerdir. En iyi kişisel bakım ürünleri arasında deodorantlar, saç bakımı, parfümler, makyaj, duş, ağız hijyeni, makyaj vb. birçok ürünler bulunmaktadır.

  Vücut bakımı her duştan çıkıldıktan sonra yapılmalıdır. Duştan çıktıktan sonra vücudunuza, vücut losyonu uygulayarak nemlendirme yapabilirsiniz. Cildinizi tahriş etmeden temizler, yumuşaklık sağlar. Hassas ciltler için geliştirilmiş formülü sayesinde her bireyin duştan sonra kullanımı için uygundur.

  Saç bakımı kadın ve erkeklerin en çok dikkat ettiği kişisel bir konudur. Tüm gün boyunca bütün olumsuzluklara maruz kalan saçlarınızı düzenli olarak yıkamalısınız. Saç bakımı yaparken seçeceğiniz şampuan çok önemlidir. Saç tipinizi ve ihtiyacınıza uygun olması gerekir. Şampuan saçları ve saç derisini nazikçe temizler. Saçın nefes almasını sağlar. Ölü derinin atılmasını sağlar, saç derisini yeniler ve canlandırır. Saçlarınıza şampuan kullanımının dışında, keratin bakımı yaptırabilir ve saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Keratin bakım kremi satın alarak keratin bakımını evde uygulayabilirsiniz.

  Yüz bakımı kişisel bakım sürecinin en önemli parçasından biridir. Her sabah kalktığınızda yüzünün doğal sabun ya da yüz sabunu ile yıkamanız tavsiye edilir. Bununla birlikte yüzünüzü, yüz temizleme jeli ile yıkamalısınız. Bu işlemlerin yanı sıra yüz bakımı için, yüz kremi kullanabilirsiniz. Yüz tipinize göre günlük bakım ihtiyaçlarını karşılayacak ve nem dengesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Yoğun bir dokuya sahip olan yüz bakım kremi cildinizi derinlemesine beslemeye, nemlendirmeye ve cilt nemini tüm dış etkenlere rağmen korumaya yardımcı olur.

  Ağız ve diş bakımı hem dış görünüşümüz hem de kişisel bakım açısından önemlidir. Gün boyunca yediklerimizin kalıntıları dişlerimizde birikir. Hem hoş bir görüntü oluşmaz hem de ağızınızda kötü koku oluşturur. Bu yüzden düzenli olarak dişlerinizi fırçalamanız gerekmektedir. Eğer dişlerinizin rengi sarı ise diş beyazlatıcı ürünler kullanmalısınız. Ağız yaraları ve kokuları için de gargara ya da ağız bakım suyu kullanabilirsiniz.