KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Tesettür Abiye

  Tesettür abiye davet, nişan, kına, düğün ve özel gecelerin tercihidir. Diğer elbise modellerine göre daha farklı ve gösterişlidir. Genellikle özel günlerde tercih edilen tesettür abiye modelleri şıklığınıza şıklık, ruhunuza güzellik katmak için en doğru seçimlerden birisidir. Çarpıcı model ve tasarımlar ile oluşturulup, kapalı bayanlara alternatif fikirler sunulmuştur. Böylelikle her yaşa ve zevke uygun tesettür abiye her tarzda yapılmaya başlanmıştır.
  Kapalı bayanların özel gecelerde en çok tercih ettiği tesettür abiye elbise modelleri arasındadır. Tesettür abiye farklı tarz ve kesime sahiptir. Sade naif aynı zamanda göz kamaştıran parlak renk ve detaylara sahiptir. Abiye tesettür farklı renkleri ve tarzları ile bayanların zarif ve şık görünmesini sağlar. Eşarplar ile uyumlu olarak kombinlenen tesettür abiyeler ile bayanlar zarafetinin simgesi olmaktadır.

  Tesettür Abiye Modelleri

  Tasarımcılar, tesettür elbise modellerini oluştururken tesettür nişanlık ihtiyacını düşünerek modeller üretmektedir. Abiye tasarımcıları düğün elbiseleri tesettür için farklı materyaller kullanarak tasarlarlar. Farklı kumaşlar kullandıklarında, kumaş dokularını ortaya çıkarmaktadır. Üst ve alt bedene yapılan dantel kaplamalar, nakış işi oluşturulan beyaz tesettür abiye nişan ve düğün alışverişlerinin arasında yer almaktadır. Evliliğin ilk adımı olan nişan seremoni için en güzel, en şık olmalısınız. Güpürlü, dantelli ve tüllü abiye elbise modelleri tüm davetlerde gözlerin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayacak. Ayrıca tesettür giyim modellerinin vazgeçilmezi olan elbise çeşitleri de onlarca farklı model seçeneği eşliğinde incelemenizi bekliyor.