KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Tesettür Hırka

  Sonbahar ve kış ayların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan tesettür hırka tesettür giyimin en çok kullanılan parçaları arasındadır. Hırka modelleri farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Önden düğmeli, kuşaklı, fermuarla, uzun ve düz modelleri ile birçok tarzlara hitap eder. Tesettür hırka modelleri genellikle yün ya da triko kumaşlardan üretilmiştir. Uzun boyları salaş modelleri ve canlı renkleri ile pantolonun üzerini örterek tesettürlü bayanların hem kendilerini rahat hissetmelerini sağlamakta hem de tesettür giyimin gereklerini yerine getirmelerini sağlamaktadır. Bu sebepten uzun hırka modelleri tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilebilmektedir.

  Her yaşa uygun olarak üretilen salaş hırkalar özellikle genç tesettürlü bayanlarım dikkatini çekmektedir. Kapalı genç bayanlar spor kesim ve rahatlığından dolayı salaş hırka modellerini tercih etmektedirler. Salaş örgü hırkalar genelde düz renkli kıyafetlerle kombinlenirken, düz renkten oluşan hırkalar her türden kıyafet ile giyilebilmektedir. Uzun salaş hırkalar, uzun hırka almak isteyen tesettürlü bayanlara da hitap etmektedir.

  Tesettür Hırka Modelleri

  Tesettürlü bayanlar kombinlerine hoş bir hava katmak için tesettür triko hırka tercih edilen ürünler arasında en önde gelmektedir. Tesettür triko hırka modelleri birçok kıyafetle kombinlenebilir. Triko elbise, triko tunik veya boğazlı kazaklarla kombin oluşturulabilir. Tesettürlü bayanların şık davetlerde, iş hayatlarında ya da günlük yaşantılarında vazgeçilmezleri olan triko hırkalar farklı konseptlere uyum sağlamaları sayesinde en çok tercih edilen parçalar arasındadır. Trikoların kullanım kolaylığının yanı sıra tesettür giyim kombinleri içinde oldukça ideal tamamlayıcılardır.