KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Tesettür Mayo

  Tesettür mayo veya diğer adıyla haşema vücudun büyük bölümünü açıkta bırakan yüzme kıyafetlerinin yerine kullanılır.
  Kadınlarda sadece yüz, eller ve ayaklar dışında tüm vücudu kapatır. Erkeklerde ise diz altından göbeğe kadar olan kısmı kapatan, yüzmeye ve ıslanmaya uygun değişik kumaş türleri ile üretimi gerçekleştirilen bir tür yüzme kıyafetidir.

  Tesettür mayo, yaz tatilinin vazgeçilmez bir parçası olup, tesettür giyim anlayışını benimseyen çağdaş kadınların özenle seçmesi gereken deniz ürünleri arasında yer almaktadır. Ucuz tesettür mayo, yarı kapalı mayo, yarı tesettür mayo, tesettür haşema, tesettür mayo büyük beden, tesettür mayo modelleri, türbanlı mayo, tam kapalı mayo, uzun kollu mayo seçerken öncelikle formuna dikkat etmeli, kumaşına ve modeline bakarak karar verilmelidir. Tesettür mayo modelleri arasından tatilinizi keyifle geçirebileceğiniz bir model bulmanız mümkündür.

  Haşema Modelleri

  Haşema modelleri tesettürlü hanımlar her geçen yaz daha modern giyinmek istemektedirler. Hatta erkeklerin ve kadınların ayrı olduğu otellerde bile çok şık tasarımlı haşema mayo giymek için yarışıyorlar.
  Likralı uzun kollu tam tesettür haşema modelleri ıslakken biraz zor çıkartılır. Bu durum kısa tatilinizde moralinizi biraz bozabilir. Yeni sezon için üretilen bayan haşema yüksek düzeyde su iten kumaş kullanılmıştır.