KATEGORİLER
  Ürün Filtrelerini Göster

  Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

  Tesettür Panço

  En çok tercih edilen tesettür giyim ürünlerinden biri olan tesettür panço her zevk ve ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir. Kış aylarında soğuk hava koşullarında daha çok tercih edilmektedir. Tesettür panço her yaş grubuna hitap eden tasarımlara sahiptir. Özellikle genç tesettürlü bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Panço modelleri rahat kullanım olanağı sağlayan kadın giyim ürünüdür. Soğuk günlerde iç ısıtan panço modelleri farklı renk ve desenler ile satışa sunuluyor. Panço dar etek ve pantolon üzerine rahatlıkla giyilebilmektedir. Geniş kesimlere sahip oldukları için kadınların fazlalıklarınızı zarif bir şekilde kapatır.
  Tasarımlar arasında sıcak tutan panço modelleri mevcuttur. Sıcak bir kış sezonu geçirmenizi sağlayacak bisiklet yaka panço, çiçekli panço, düz ve sade panço modelleri, diz altı panço modeller, ekose panço vb. panço modelleri arasından tarzınızı yansıtacak çok özel modelleri bulabilirsiniz. İşlemeli, nakışlı ve düğmeli yaka pançoları ise gece şıklığında tercih edebilirsiniz.

  Tesettür Panço Modelleri

  Tesettür panço modellerini diğer panço modellerinden ayıran en önemli özellik, tesettürlü pançolar için çok daha uzun modellerin tercih edilmesidir. Tesettür pantolon modelleri giyen bayanların sokağa çıkarken uzun panço modelleri ile kendilerini tesettür giyime daha uygun hissetmelerine de kolaylaştırılmış olur. Tesettürlü bayanlara yönelik olarak özenle tasarlanan panço modelleri aynı zamanda tesettürlü bayanlar dışında tesettürlü olmayan bayanların da zevklerine hitap etmektedir.